Сьогодні: неділя, 15 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Кремінська РДАДіяльність РДАГромадська рада
Новини

23 лютого 2017, 15:09
Голова громадської ради при Кремінській РДА взяла участь у засіданні «круглого столу».
23 лютого голова громадської ради при Кремінській РДА Валентина Шевченко взяла участь у засіданні «круглого столу» з головами громадських ради при райдержадміністраціях та міських радах, організованому Департаментом масових комунікацій облдержадміністрації. 

докладніше »16 лютого 2017, 10:01
Інформація щодо виконання у 2016 році районного плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
З метою налагодження системного діалогу райдержадміністрації і громадськості, підвищення якості підготовки та прийняття рішень з важливих питань соціально – економічного та культурного розвитку району протягом року активно діяла Громадська рада при Кремінській райдержадміністрації. 

докладніше »15 лютого 2017, 16:12
Сьогодні члени новосформованої громадської ради зібрались на своє перше засідання.
На своєму першому засіданні члени консультативно – дорадчого органу обрали головою ради Валентину Шевченко, заступником – Андрія Сімонова; функції секретаря покладено на завідуючого сектором інформаційно – аналітичної роботи РДА Ірину Драньову. Крім того, обговорено положення про ГР при Кремінській РДА та затверджено план роботи на 2017 рік – з урахуванням орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю районної держадміністрації. 

докладніше »02 лютого 2017, 13:10
В адміністрації пройшли установчі збори по формуванню нового складу громадської ради.
1 лютого відбулись установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Кремінській райдержадміністрації.  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 розпорядженням голови Кремінської районної державної адміністрації від 1 грудня 2016 року було утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Кремінській райдержадміністрації на 2017 - 2018 роки.

докладніше »26 січня 2017, 06:29
Інформаційне повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Кремінській райдержадміністрації
Для участі в установчих зборах  надійшли заяви від 11 інститутів громадянського суспільства. 

докладніше »08 грудня 2016, 09:59
ОГОЛОШЕННЯ
Згідно постанови Кабінету Міністрів України  від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» формується новий склад громадської ради при Кремінській райдержадміністрації.

докладніше »07 грудня 2016, 15:02
Створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування складу громадської ради
Розпорядження голови райдержадміністрації «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування складу громадської ради  при Кремінській районній  державній  адміністрації на 2017 – 2018 роки» від 1 грудня 2016 року № 608

докладніше »17 листопада 2016, 09:46
16 листопада в райдержадміністрації пройшло засідання громадської ради.
Призначення та надання жителям району субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг – таке питання розглянули присутні члени громадської ради та громадяни, яки виявили бажання долучитись до обговорення даної проблематики. 

докладніше »22 вересня 2016, 16:08
21 вересня пройшло чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.
За участі голови РДА Наталі Чехути та голови районної ради Володимира Прокопенка пройшло чергове засідання громадської ради стосовно стану медичного обслуговування жителів району та ВПО Кремінським районним територіальним медичним об’єднанням. 

докладніше »05 серпня 2016, 16:54
Громадська рада запрошує до обговорення.
Громадська рада при Кремінській райдержадміністрації планує розглянути на своєму засіданні 21 вересня о 14.00 (зал засідань РДА) питання: «Стан надання медичних послуг жителям району та ВПО Кремінським районним територіальним медичним об’єднанням».  Якщо у вас є міркування, зауваження та пропозиції з даної проблематики, ви можете долучитись до обговорення, надавши їх на електронну адресу vvp-ira@yandex.ua або за телефоном 0509639106.

докладніше »09 червня 2016, 11:33
8 червня пройшло засідання громадської ради при Кремінській районній держадміністрації.
На початку засідання члени консультативно – дорадчого органу повернулись до тематики свого попереднього засідання – роботи хоспісу (відділення паліативної допомоги) на базі Кремінського районного територіального медичного об’єднання. Далі присутні перейшли до обговорення основного питання порядку денного – розвитку велосипедного спорту на Кремінщині та розвитку велотуризму. 

докладніше »24 травня 2016, 15:56
19 травня - День Вишиванки
19 травня голова громадської ради долучилась до проведення Дня вишиванки.

докладніше »13 травня 2016, 15:43
Громадська рада визначилась із напрямками подальшої роботи.
12 травня члени громадської ради при Кремінській райдержадміністрації обговорили декілька питань. По – перше, проаналізували стан врахування рекомендацій громадської ради за підсумками розгляду роботи відділення паліативної допомоги на базі Кремінського РТМО. Дещо із запізненням, але висловили своє ставлення до ситуації, пов’язаній із відключенням об’єктів соціальної сфери від електропостачання.

докладніше »04 квітня 2016, 13:55
Шановні жителі Кремінської громади!
Традиційно, у квітневі дні розпочинається «велике» прибирання – наведення порядку біля власних будинків, на прилеглих та закріплених за організаціями територій, покращення благоустрою і санітарного стану місць громадського відпочинку та масового перебування людей. Турбота про це, без усякого перебільшення, - справа кожного з нас. 

докладніше »11 лютого 2016, 16:10
Громадськість опікувалась доцільністю створення на території району національного природного парку «Кремінські ліси» та станом роботи відділення паліативної допомоги на базі Кремінського районного територіального медичного об’єднанн
В райдержадміністрації пройшло засідання громадської ради.10 лютого відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації, на якому розглядались два питання. Цього разу громадськість опікувалась доцільністю  створення на території  району національного природного парку «Кремінські ліси» (до речі, не вперше) та станом роботи відділення паліативної допомоги на базі Кремінського районного територіального медичного об’єднання.  

докладніше »03 лютого 2016, 15:06
10 лютого відбудеться засідання громадської ради.
10 лютого о 14.00  у залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради з наступних питань...

докладніше »15 жовтня 2015, 13:48
До Дня хоспісної та паліативної допомоги члени громадської ради при Кремінській райдержадміністрації вирішили провести благодійну акцію і відвідати відділення паліативної допомоги в нашій районній лікарні з метою моральної підтримки пацієнтів.
Члени ради відвідали хоспіс 14 жовтня, на свято Покрови. Пригостили всіх мешканців закладу варениками, сирниками та какао. 

докладніше »07 жовтня 2015, 12:50
Внесено зміни до керівного складу громадської ради.
7 жовтня пройшло засідання громадської ради при Кремінській райдержадміністрації. Через вибуття з її  складу голови та заступника постало нагальне питання обрання керівного складу цього консультативно – дорадчого органу.       

докладніше »13 серпня 2015, 17:02
Проміжні підсумки впровадження у районі заходів із декомунізації обговорила громадськість.
Тема декомунізації вже неодноразово піднімались в ході проведення публічних заходів, проте цього разу йшлось про деякі підсумки цієї роботи та подальші перспективи. Серед перспектив – зміна назв вулиць, провулків та площ, на які поширюється дія закону про декомунізацію. Жителів міста та району закликали активніше брати участь у громадському обговоренні перейменування об’єктів топоніміки. Зокрема, креміняни зможуть це зробити до 24 вересня п. р. – в цей день заплановане проведення громадських слухань щодо перейменування 36 вулиць та провулків у місті та селі Стара Краснянка Кремінської міської ради. 

докладніше »25 червня 2015, 08:43
Громадська рада висловила своє ставлення до організації надання субсидій жителям району.
24 червня відбулось чергове засідання громадської ради - консультаційно – координаційного органу при Кремінській РДА. У форматі «круглого столу» учасники засідання обговорили впровадження у районі заходів з енергозбереження та стан надання житлових субсидій населенню. Відповісти на запитання і надати інформацію по суті піднятих питань прийшли голова райдержадміністрації Олександр Горін, заступник голови районної ради Борис Руденко, заступник голови РДА Сергій Лебедєв, начальник управління соціального захисту населення Юлія Коротич, представники «Ощадбанку».  В ході розгляду першого питання – впровадження енергозберігаючих заходів – йшлось про можливості, які зараз є у фізичних та юридичних осіб для того, щоб отримати якісь кошти на реконструкцію систем опалення, утеплення дверей і вікон, перехід на індивідуальне опалення. Таку можливість дають проекти допомоги ЄС, фонд індивідуального житлового будівництва, кредитні лінії «Ощадбанку», в т. ч. для ОСББ.   

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3

Архів по роках:

2011201220132014201520162017
Кремінська районна державна адміністрація
92900, Україна, Луганська область, м. Кремінна, вул. Радянська, 1
Тел. (код 06454): 3-16-55, 3-12-01, факс: 2-11-40, 3-12-01
Веб-сайт: http://krem.loga.gov.ua
E-mail: rda@krem.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.krem.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Кремінська РДА