Сьогодні: четвер, 23 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Кремінська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

22 березня 2017, 13:53
Держенергонагляд повідомляє про надзвичайний стан в сфері енергетики.
Як відомо, через нестабільну політичну ситуацію, електропостачання північної частини Луганської області організовано в режимі енергоострову, тобто, енергозабезпечення даної території, на сьогодення, здійснюється лише від Луганської теплової електростанції, по одній магістральній лінії. Встановлена Міністерством енергетики та вугільної промисловості України для контрольованої владою території Луганської області гранична величина споживання електричної потужності, протягом січня-лютого поточного року, перевищувалась місцями на десять відсотків. Такі перевищення, зокрема, обумовлені тим, що левова частка споживачів електричної енергії – це нерегульована група - комунально-побутові споживачі.

докладніше »22 березня 2017, 09:32
Днями у Кремінській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.
 На ньому були розглянуті питання призначення опікуна над дитиною-сиротою, позбавлення батьківських прав батьків малолітньої дитини та призначення опікуном над дитиною рідної бабусі. Також розглянуті питання розпорядження житлом та майном від імені неповнолітньої дитини. А ще на засіданні комісії йшлось про створення нової прийомної сім'ї на території Кремінського району. 

докладніше »22 березня 2017, 09:14
Пройшло чергове 36 засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Під час засідання члени комісії обговорювали питання про надання дозволу на призначення або відновлення державних соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Усього було розглянуто 265 справ. 

докладніше »21 березня 2017, 16:51
В музичній школі відбувся виховний захід під назвою «Мистецькі стежки моєї Батьківщини»
Українське народне мистецтво – це неосяжна скарбниця. Це наш «національний код», який вбирає в себе народні пісні та інструментальні награвання, казки, обряди та художню творчість людей. Самобутня культура та співоча мова дарують відчуття національної єдності та етнічної ідентифікації всім нам, мешканцям чудового краю, що зветься Україна. 

докладніше »21 березня 2017, 16:39
Година Землі – всесвітній природоохоронний рух. Разом ми маємо сили змінити світ. Приєднуйтеся!
В Україні стартувала всесвітня кампанія Година Землі від WWF (Всесвітнього фонду природи). Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. 25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня. Цього року кампанія прагне привернути увагу українців до нашої природної спадщини та допомогти природним паркам України. 

докладніше »21 березня 2017, 16:38
Голова Кремінської райдержадміністрації Наталя Чехута у складі делегації Луганської області взяла участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку.
Захід відбувся 20 березня у Міжнародному виставкому центрі міста Київ під головуванням Президента України.  У засіданні взяли участь керівництво Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та представники місцевої влади областей. 

докладніше »20 березня 2017, 11:41
17 березня в приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада з питань інвентаризації та паспортизації водних об’єктів.
Захід відбувся за участі директора Департаменту комунальної власності, земель та майнових відносин ОДА Вадима Кваса, начальника відділу Держгеокадастру у Кремінському районі Людмили Замореної, в. о. заступника начальника Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС Наталі Демків, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрія Тютюнника, селищного, сільських голів. 

докладніше »16 березня 2017, 16:02
До подій Української революції: 17 березня цього року виповнюється 100 років від утворення Української Центральної Ради (УЦР).
Перший етап Української революції розпочався відразу після перемоги російської Лютневої революції у Петрограді. В цей час у Києві було створено національний представницький орган – Українську Центральну Раду. Після Всеукраїнського національного конгресу вона з київської організації перетворилася на загальноукраїнську.

докладніше »16 березня 2017, 13:46
15 березня у районі пройшло засідання Координаційної ради з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей, утвореній при районній державній адміністрації.
Присутніми було обговорено два головних напрямки оздоровлення – 2017: фінансове забезпечення літньої оздоровчої кампанії та готовність позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Мрія» до початку сезону.  Як стало відомо, першу оздоровчу зміну заплановано розпочати з 19 червня поточного року. Також в ході засідання вирішено провести співбесіди з сільськими головами стосовно придбання за рахунок місцевих бюджетів путівок для дітей пільгових категорій до ПЗОВ «Мрія».

докладніше »15 березня 2017, 17:04
Творчий десант привітав одну із військових частин, що знаходиться у районі, з Днем добровольця.
Нещодавно творчий десант Кремінського району у складі поетеси Ганни Гайворонської, солістів районного будинку культури Романа Орлова і Лії Назарько, за організаційної підтримки Кремінської районної державної адміністрації та районної ради привітали військовослужбовців – учасників проведення АТО з Днем добровольця. 

докладніше »15 березня 2017, 16:43
На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС вирішували проблемні питання весняно-літнього періоду.
14 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Мар’ясова відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні було розглянуто ряд актуальних питань, які характерні для весняно-літнього періоду. 

докладніше »14 березня 2017, 16:17
Сьогодні Україна вперше відзначає День добровольців
17 січня цього року це свято було встановлено Верховною Радою з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. 

докладніше »14 березня 2017, 15:42
Ветеранській організації району – 30!
Кремінська районна організація ветеранів урочисто відсвяткувала 30-річний ювілей з часу створення. З цієї нагоди у районній дитячій музичній школі відбувся пленум за участі керівництва району, окремих установ, організацій, голів обласної, районної та первинних ветеранських організацій, міського, селищного, сільських голів, пенсіонерів, молоді. 

докладніше »14 березня 2017, 15:41
Аграрії району розпочали комплекс весняно-польових робіт.
Восени агроформуваннями району було посіяно озимих зернових культур на площі – 17928 га, у тому числі 17154 га озимої пшениці, 574 га озимого ячміню, 200 га озимого жита.  За попередніми результатами обстеження встановлено що посіви озимини в доброму стані знаходяться 3765 га (21%), 9681 га в задовільному (54%), 4482 га слабких та зріджених посівів (25%).  На сьогоднішній день в районі проводиться робота по підживленню озимих зернових культур. 

докладніше »13 березня 2017, 15:33
На початку березня в райдержадміністрації відбулась нарада за участі аграріїв району.
В ході наради присутні, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім виконанням робіт з транспортування, зберігання, застосування пестицидів і агрохімікатів, пройшли навчання з представниками відповідних служб району. 

докладніше »13 березня 2017, 11:59
Що таке Українська революція?
Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Ключовим її рушієм був український народ і його політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності.

докладніше »10 березня 2017, 15:20
«Ще не вмерла України ні слава, ні воля!» - у Кремінній пройшли урочистості на честь Великого Кобзаря.
У цьому році Україна відзначає 203 – тю річницю з дня народження Тараса Шевченка. 9 березня – у день його народження та 10 березня – у день смерті по всій країні та у світі проходять урочисті заходи, поетичні читання, покладання квітів до пам’ятників Великому Українцю, громадські акції. А ще, саме 10 березня, більш як 150 років тому, під час Шевченківського концерту у Перемишлі вперше публічно був виконаний твір «Ще не вмерла України», що досить символічно. Майбутній Державний Гімн незалежної України вперше проспівали на заході, присвяченому людині, яка все своє життя була свідомим, палким патріотом свої багатостраждальної Батьківщини. 

докладніше »09 березня 2017, 14:25
На цьому тижні в райдержадміністрації пройшла робоча нарада під головуванням першого заступника голови РДА Романа Мар’ясова з питання проходження опалювального сезону.
На цей час комунальне підприємство «Креміннатеплокомуненерго» надає послуги з централізованого опалення трьом категоріям споживачів: населенню – на 01.03.2017 року 823 абоненти, опалювальна площа 36262 м2, 2 гуртожитки від навчальних закладів; бюджетним споживачам у кількості 21 одиниця, іншим споживачам у кількості 12 одиниць. Загальна потужність котельних становить 22,516 Гкал/год. 

докладніше »09 березня 2017, 13:53
9 березня з нагоди 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка у центральній районній бібліотеці пройшов захід під гаслом "Скарби Великого Кобзаря".
Учні міських шкіл долучились до поетичного флешмобу, зачитували вірші Шевченка, знайомились із книжково-ілюстративною виставкою-інсталяцією "Мистецька Шевченкіана". До спілкування долучилась поетеса, член Національної спілки письменників України Ганна Гайворонська. 

докладніше »09 березня 2017, 13:45
Цьогоріч Україна відзначає 152-у річницю від дня першого публічного виконання Державного Гімну.
З нагоди святкування цієї пам’ятної для українського народу дати, учні Кремінської загальноосвітньої школи №1 започаткували флешмоб «Заспіваймо разом гімн». Діти заспівали Гімн та передали естафету школам міста Кремінна та НВК «Середня загальноосвітня школа - гімназія І-ІІІ ступенів» ім. М.Шашкевича с. Дуліби Стрийського району Львівської області, з якою Кремінська ЗОШ №1 активно співпрацює. 

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Кремінська районна державна адміністрація
92900, Україна, Луганська область, м. Кремінна, вул. Радянська, 1
Тел. (код 06454): 3-16-55, 3-12-01, факс: 2-11-40, 3-12-01
Веб-сайт: http://krem.loga.gov.ua
E-mail: rda@krem.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.krem.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Кремінська РДА