Сьогодні: неділя, 15 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Кремінська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

03 квітня 2017, 15:27
Шановні відвідувачі сайту Кремінської РДА!
Відсьогодні з інформацією про новини у районі можна буде знайомитись за посиланням http://krem.loga.gov.ua/oda/press/news.  Цей сайт буде продовжувати фукціонувати в режимі архіву. 

докладніше »31 березня 2017, 14:00
Стартує весняний призов на строкову службу.
Т. в.о військового комісара Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату 15 лютого видав наказ № 26 «Про призов громадян на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців квітень-травень 2017 р.».  Згідно наказу усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути для призову на призовну дільницю Рубіжансько-Кремінського ОМВК, за адресою: м. Рубіжне, вул. Смірнова, 8, в зазначений час з документами, що вказанi в особистих повiстках.

докладніше »30 березня 2017, 15:33
До 10-річчя утворення Сєверодонецької єпархії у всіх містах і районах Луганщини проходять різні тематичні зустрічі та просвітницькі заходи.
Так, сьогодні в інформаційному центрі Кремінської центральної районної бібліотеки пройшла бесіда-лекція, присвячена історії і розвитку єпархії.  Лекцію, яку провів отець Олександр Попов із Свято-Троїцького храму, відвідали представники освіти та культури району. 

докладніше »29 березня 2017, 11:33
В райдержадміністрації пройшло засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
Своїми напрацюваннями в цій важливій сфері поділились представники служби у справах дітей Кремінської РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, а також районного центру зайнятості.  Начальник служби у справах дітей Антон Іваник зазначив, що існує затверджений порядок розгляду звернень щодо насильства в сім’ї, зокрема, по відношенню до дитини. Якщо батьки не в змозі забезпечити належне виховання та утримання дитини, держава повинна надати необхідну соціальну та економічну допомогу. 

докладніше »28 березня 2017, 14:21
Три золоті медалі в активі кремінських боксерів.
24 та 25 березня вихованці секції боксу Кремінської ДЮСШ взяли участь у турнірі Харківської області з боксу на призи майстра спорту Кохана О.Л. у місті Куп’янськ.  Учні тренерів Андрія Алєксєєва та Дмитра Новікова вибороли три золоті медалі. 

докладніше »28 березня 2017, 14:19
У кремінян чергова перемога на шаховому полі.
25, 26 березня у Льодовому палаці спорту Севєродонецька відбувся Чемпіонат Луганської області з класичних шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років. В турнірі взяли участь кращі шахісти Севєродонецька, Станиці-Луганської, Рубіжного та Кремінського району. 

докладніше »28 березня 2017, 10:44
До уваги громадських об’єднань!
Для громадських об’єднань залишилось 3 місяці, щоб переглянути свої установчі документи! Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їх відповідність Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

докладніше »28 березня 2017, 09:32
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
30.03.2017 року з 9.30 до 17.30 за адресою вул. Банкова, 1 в приміщенні Кремінської райдержадміністрації на другому поверсі в кабінеті № 5 за підтримки проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» буде організовано виїзний прийом Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини мешканців населених пунктів, що зазнають негативних наслідків збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщених осіб в Луганській області.   

докладніше »27 березня 2017, 15:45
Розбудова районної дорожньої інфраструктури на 2017 рік.
На території Кремінського району розташовано 67,1 км доріг державного значення, 290,7 км - районного, 573,8 км - комунальної власності.  Дороги обслуговуються філією «Кремінський райавтодор» та КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».  До Програми соціально-економічного розвитку Кремінського району на поточний рік включені 18 проектів щодо капітального ремонту доріг комунальної форми власності Кремінської міської ради, які мають експертний висновок і заплановані до реалізації за рахунок коштів Державного бюджету або інших джерел фінансування. 

докладніше »24 березня 2017, 15:19
Учні Боровенскої школи привітали нацгвардійців зі святом.
26 березня відзначається День Національної гвардії України. Від першого дня існування нового військового формування воїни-гвардійці з гідністю і честю виконують відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави, забезпечення безпеки її громадян, в тому числі в зоні проведення АТО. 

докладніше »24 березня 2017, 14:47
У рамках акції «Схід і Захід разом!» 30 учнів району поїдуть до Львівщини
Як повідомлялося раніше, в рамках проекту "Змінимо країну разом!" діти з Кремінського району на зимових канікулах відпочивали на Сколівщині Львівської області. І, от, нове запрошення і нова подорож!  Вчора керівники району голова райдержадміністрації Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко зустрілися з дітьми та батьками нової делегації до Львівщини. 

докладніше »24 березня 2017, 11:18
23 березня голова райдержадміністрації Наталя Чехута, працівники управління економічного розвитку і торгівлі РДА, представники малого бізнесу Кремінщини взяли участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2017»
У роботі форуму взяли участь голова Луганської облдержадміністрації та його заступники, представники органів влади, голови громадських організацій в сфері підтримки малого та середнього бізнесу, студенти місцевих навчальних закладів, а також безпосередньо суб’єкти господарювання.  Програма «Схід-Експо 2017» передбачала проведення тематичних секцій. В них брали участь координатори проекту UNDP «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» ПРООН, голови громадських організацій, що представляють інфраструктуру підтримки МСБ, керівники департаментів та відділів Луганської облдержадміністрації, а також голова громадська організація «Кремінська бізнес-асоціація» Андрій Сімонов.  У бізнес-виставці район представляли державне підприємство «Кремінське лісомисливське господарство», КП «Лісова казка», ФОП Крестененко, ФГ «Ірина», які організували виставку своєї продукції.  

докладніше »24 березня 2017, 09:40
26 березня – День Національної гвардії України.
Днями до Кремінної завітали представники одного з підрозділів НГУ – розказати що таке Національна гвардія.  Захід, що пройшов на базі районної бібліотеки для дітей і був організований райдержадміністрацією, зібрав учнів міських шкіл та гімназії, студентів медичного училища та учнів санаторної школи – інтернату.  Присутні переглянули відео та мали змогу поспілкуватись з нацгвардійцями. 

докладніше »23 березня 2017, 17:11
Облдержадміністрація розглянуті численні скарги жителів нашого району стосовно тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах «Кремінна-Рубіжне», «Кремінна-Варварівка», «Рубіжне-Новокраснянка»
За інформацією Департаменту, до березня 2015 року вартість проїзду розраховувалась відповідно до розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 19.05.2014 № 276 «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні» на підставі Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту. 

докладніше »23 березня 2017, 11:26
Триває другий етап подачі суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Відповідно до Рішення Національного агентства від 10 червня 2016 року № 2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» з 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня 2017 року. У Національному агентстві створена та працює гаряча лінія, а також постійно оновлюється на офіційному веб-сайті інформаційно-довідкові матеріали з питаню декларування.  

докладніше »23 березня 2017, 10:13
Вчора в райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Наталі Чехути відбулось засідання ради промисловців та підприємців Кремінського району.
В ході зустрічі присутні розглянули питання необхідності дотримання вимог рішення сесії Кремінської районної ради від 26.05.2011 № 7/6 «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в магазинах та ларьках у нічний час (з 22-00 до 7-00 години)», інформацію щодо грантових програм для МСБ на 2017 рік та інвестиційно-кредитної програми «Куб» "Приватбанку", регулювання цін на автобусні перевезення тощо. 

докладніше »23 березня 2017, 08:54
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
30.03.2017 року з 9.30 до 17.30 за адресою вул. Банкова, 1 в приміщенні Кремінської райдержадміністрації на другому поверсі в кабінеті № 5 за підтримки проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» буде організовано виїзний прийом Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини мешканців населених пунктів, що зазнають негативних наслідків збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщених осіб в Луганській області. 

докладніше »22 березня 2017, 13:53
Держенергонагляд повідомляє про надзвичайний стан в сфері енергетики.
Як відомо, через нестабільну політичну ситуацію, електропостачання північної частини Луганської області організовано в режимі енергоострову, тобто, енергозабезпечення даної території, на сьогодення, здійснюється лише від Луганської теплової електростанції, по одній магістральній лінії. Встановлена Міністерством енергетики та вугільної промисловості України для контрольованої владою території Луганської області гранична величина споживання електричної потужності, протягом січня-лютого поточного року, перевищувалась місцями на десять відсотків. Такі перевищення, зокрема, обумовлені тим, що левова частка споживачів електричної енергії – це нерегульована група - комунально-побутові споживачі.

докладніше »22 березня 2017, 09:32
Днями у Кремінській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.
 На ньому були розглянуті питання призначення опікуна над дитиною-сиротою, позбавлення батьківських прав батьків малолітньої дитини та призначення опікуном над дитиною рідної бабусі. Також розглянуті питання розпорядження житлом та майном від імені неповнолітньої дитини. А ще на засіданні комісії йшлось про створення нової прийомної сім'ї на території Кремінського району. 

докладніше »22 березня 2017, 09:14
Пройшло чергове 36 засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Під час засідання члени комісії обговорювали питання про надання дозволу на призначення або відновлення державних соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Усього було розглянуто 265 справ. 

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Кремінська районна державна адміністрація
92900, Україна, Луганська область, м. Кремінна, вул. Радянська, 1
Тел. (код 06454): 3-16-55, 3-12-01, факс: 2-11-40, 3-12-01
Веб-сайт: http://krem.loga.gov.ua
E-mail: rda@krem.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.krem.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Кремінська РДА