Сьогодні: неділя, 15 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Кремінська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Виступи керівництва

06 березня 2017, 14:36
Кремінська районна державна адміністрація та Кремінська районна рада сердечно вітають вас з Міжнародним жіночим святом – 8 Березня!
      Від усієї душі бажаємо вам безмежного жіночого щастя, любові, добробуту, тепла від рідних і близьких! Здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Нехай весна подарує вам ще більше здоров’я, чудового настрою, душевної гармонії, благополуччя, великого особистого щастя, уваги та любові рідних і близьких! 

докладніше »06 березня 2017, 14:27
Привітання ТВО військового комісара Рубіжансько – Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату з 8 березня
Шановні жінки! Нехай завждипосміхається вам доля і збуваютьсямрії! Хай любов’ю, повагою та розуміннямвідповідають на вашу турботу і ласку рідні й близькі, всі, хто вас оточує. Хай негараздиобходять вашу оселю.

докладніше »16 листопада 2016, 09:44
Вітання голови райдержадміністрації працівників радіо, телебачення та зв’язку!
Інформаційна сфера є важливою складовою суспільного буття.  Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації,  без спілкування через засоби зв’язку. 

докладніше »23 червня 2016, 11:15
Вітання голови райдержадміністрації Н. В. Чехути з річницею Коституції України.
Вітаю вас з нашим державним святом – Днем Конституції України. Вже 20 років  цей Основний Закон є правовим базисом Української держави. Конституція  незалежної України –  це документ, який наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. 

докладніше »22 червня 2016, 15:22
Виступ голови райдержадміністрації Н. В. Чехути на мітингу з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
Сьогодні - день національної скорботи, бо ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту. 22 червня 41 року розпочався найкривавіший період в історії Другої світової війни.  Ця війна завдала нашому народові страшних та непоправних втрат - забрала життя мільйонів українців, частково або повністю  зруйнувала багато міст і сіл.

докладніше »10 травня 2016, 09:21
Виступ голови райдержадміністрації Н. В. Чехути на мітингу до Дня Перемоги
Для України Друга світова  – це національна трагедія, під час якої українці були позбавлені власної державності. За Україну і в Україні воювали дві жорстокі тоталітарні системи. Український вимір Другої світової війни  ми продовжуємо усвідомлювати  і сьогодні, поступово відкриваючи для себе нові сторінки в історії нашої держави. 

докладніше »09 травня 2016, 08:23
Виступ голови райдержадміністрації Н. В. Чехути на мітингу з нагоди Дня пам’яті і примирення
З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його внеску у  перемогу у Другій світовій війні, а також  з метою вшанування пам’яті   усіх  борців  проти нацизму,  8  - го травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення.

докладніше »28 квітня 2016, 15:09
Привітання зі Світлим Христовим Вокресінням!
Шановні креміняни та гості міста! Кремінська районна державна адміністрація та Кремінська районна рада щиро вітають Вас зі Світлим Христовим Вокресінням!

докладніше »30 грудня 2015, 11:14
Новорічні привітання голови райдержадміністрації Наталі Чехути
Шановні жителі Кремінського району! Сердечно вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 

докладніше »04 грудня 2015, 10:58
Вітання до Дня Збройних сил України
6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

докладніше »04 грудня 2015, 10:57
Вітання до Дня волонтера!
5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

докладніше »20 листопада 2015, 15:54
Вітання з Днем Гідності та Свободи!
Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

докладніше »11 листопада 2015, 15:13
Вітання голови райдержадміністрації Н. В. Чехути з днем працівників сільського господарства
Вагомість професії аграрія особливо відчувається зараз, коли Україна переживає складні часи. Тому надії покладаються саме на вас, шановні агрономи, хлібороби, ветеринари та всі, чиє життя пов’язане з сільським господарством.

докладніше »09 листопада 2015, 08:03
Вітання голови райдержадміністрації Н. В. Чехути з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва
Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

докладніше »28 жовтня 2015, 08:50
28 жовня Кремінщина разом зі всією Україною святкують 71-шу річницю визволення України від фашистських загарбників.
Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

докладніше »22 січня 2014, 13:38
Виступ першого заступника голови райдержадміністрації К. Шаблієнко на урочистих зборах з нагоди Дня Соборності та Свободи України
Президент Украины, в своём обращении к народу определил понятные и приемлемые для каждого из нас ориентиры. «Только мирный путь, упорный труд, единство народа и наша устремлённость на построение в Украине высоких стандартов жизни людей приведёт нас к успеху. Война, разрушение, насилие разрушат Украину», - сказал Виктор Янукович. 

докладніше »27 червня 2013, 14:55
28 червня - День Конституції України
В ході урочистих зборів з нагоди 17-ої  річниці прийняття Основного Закону нашої держави голова райдержадміністрації П. Яворський привітав жителів Кремінського району

докладніше »15 травня 2013, 14:49
Вітання голови райдержадміністрації П. М. Яворського з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва
  Культура — это пространство, в котором проходит вся человеческая жизнь. От колыбели до глубокой старости людям сопутствуют творения общечеловеческой мысли, формируя, оказывая влияние на мировоззрение, общественное устройство, воспитание.

докладніше »09 травня 2013, 14:47
Виступ голови райдержадміністрації П. М. Яворського на мітингу до Дня Перемоги
Сегодня – День Победы! И уже 68 лет мы отмечаем этот волнующий, близкий сердцу каждого человека праздник, который стал символом героического подвига советского народа, силы и достоинства государства, данью памяти и глубокого уважения участникам войны и труженикам тыла, всем, кто подарил нам свободу и мир.

докладніше »25 квітня 2013, 14:58
26 апреля - 27-я годовщина катастрофы на Чернобыльской АЭС
Прошло 27-й лет со дня трагедии, всколыхнувшей весь мир. Слово Чернобыль навсегда вошло во все языки человечества как знак ядерной катастрофы, чрезмерной человеческой самоуверенности в обращении с атомной энергией. Более четверти века в Украине и мире существует зловещее измерение времени: до и после Чернобыля. До 26 апреля 1986 года у мира была иллюзия собственной безопасности. После этой даты никто и нигде не может быть уверен в безопасном завтрашнем дне. И события на японской АЭС «Фукусима-1» только подтвердили эту горькую правду жизни. Чернобыльская трагедия унесла тысячи жизней, сломала судьбы сотням тысяч семей, превратила большие площади земель в зону отчуждения, глубокие шрамы оставила и нашим соседям

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Кремінська районна державна адміністрація
92900, Україна, Луганська область, м. Кремінна, вул. Радянська, 1
Тел. (код 06454): 3-16-55, 3-12-01, факс: 2-11-40, 3-12-01
Веб-сайт: http://krem.loga.gov.ua
E-mail: rda@krem.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.krem.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Кремінська РДА