Текст документа:

Про надання  паливно-мастильних матеріалів ДРПЧ-21 ГУ ДСНС України у Луганській області 


Кремінська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 лютого 2017 року № 219


Про надання  паливно-мастильних матеріалів ДРПЧ-21 ГУ ДСНС України у Луганській області 


З метою недопущення та ліквідації надзвичайних подій, згідно листа начальника державної пожежно-рятувальної частини 21 ГУ ДСНС України у Луганській області від 12.01.2017 р. № 13/47/7-1 «Про ліквідацію наслідків надзвичайних подій», у відповідності до договору № 6 «Про поповнення, зберігання та використання матеріального резерву Кремінської районної державної адміністрації»,  керуючись ст. 119 Конституції України, ст. 98 Кодексу цивільного захисту  України:

 

1. Надати дозвіл на відпуск державній пожежно-рятувальній частині 21 ГУ ДСНС України у Луганській області паливно-мастильних матеріалів відповідно до умов договору № 6 «Про поповнення, зберігання та використання матеріального резерву Кремінської районної державної адміністрації».

 

          2. Відділу фінансово-господарського забезпечення Кремінскої районної державної адміністрації забезпечити ведення відповідної звітності та контроль за використання матеріального резерву.

 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Мар’ясова Р.В.

 

 

 

 

Голова районної державної адміністрації                                           Н.В. Чехута