Текст документа:

Про підсумки відбору кандидатів до вступу у вищі військові навчальні  заклади з числа цивільної молоді у 2016 році та завдання на 2017 рік


Кремінська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 грудня 2016 року № 704


Про підсумки відбору кандидатів до вступу у вищі військові навчальні  заклади з числа цивільної молоді у 2016 році та завдання на 2017 рік


         Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" Рубіжансько-Кремінським об'єднаним міським військовим комісаріатом у 2016 році проводилась робота з комплектування вищих військових навчальних закладів Міністерства Оборони України.

         Згідно з інформацією Рубіжансько-Кремінського об'єднаного міського військового комісаріату наряд на відбір кандидатів на навчання до вищих військових навчальних закладів Міністерства Оборони України у 2016 році складав 15 осіб. На початку 2016 року була проведена  робота по інформуванню цивільної молоді в загальноосвітніх навчальних закладах та засобах масової інформації.

         У 2016 році з Кремінського району відібрано 5 кандидатів на вступ до вищих військових навчальних закладів, які були направлені для проходження медичного обстеження, тестування і професійного відбору. Але за результатами конкурсного відбору до вищого військового навчального закладу (Харківський університет Повітряних Сил) було зараховано лише одну особу.

         Основними причинами таких показників щодо відбору та вступу молоді до вищих військових навчальних закладів залишаються низький рівень загальноосвітньої підготовки під час навчання, низький рівень фізичної підготовки та незадовільний стан здоров’я.

         З метою покращення військово-професійної орієнтації цивільної молоді,  формування бажання стати офіцерами Збройних Сил України та організації проведення відбору кандидатів на вступ до вищих військових навчальних закладів у 2017 році, керуючись ст. 119 Конституції України, ст. 12 Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”:

 

1. Рекомендувати т.в.о. військового комісара спільно з відділомосвіти, керівниками загальноосвітніх шкіл розробити комплекс заходів щодо посилення військово-професійної орієнтації молоді, у тому числі організації виступів представників військового комісаріату для ознайомлення юнаків з військовими професіями та правилами прийому на навчання до вищих військових навчальних закладів.

 

         2. Рекомендувати т.в.о. військового комісара надати інформацію до газети “Кремінщина” та телерадіокомпанії “КТВ+” з метою інформування населення про умови проходження військової служби та умови прийому на навчання до вищих військових навчальних закладів.

 

         3. Рекомендувати т.в.о. військового комісара надати до райдержадміністрації інформацію щодо умов проходження військової служби та умов прийому на навчання до вищих військових навчальних закладів для розміщення її на офіційному веб-сайті.

 

         4. Головному лікарю КУ “Кремінське районне територіальне медичне об'єднання” протягом лютого - березня 2017 року забезпечити проведення медичного огляду юнаків, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів.

 

          5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Мар'ясова Р.В.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                Н.В. Чехута