Текст документа:

Про передачу на відповідальне зберігання з правом користування засобів зв"язку 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Луганській області


Кремінська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 грудня 2016 року № 698


Про передачу на відповідальне зберігання з правом користування засобів зв"язку 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Луганській області


Згідно рішення сесії Кремінської районної ради від 22 грудня 2016 року № 15/17 були виділені кошти у сумі 12000 грн. на районний матеріальний резерв для придбання радіостанції, антени та портативних радіостанцій з метою забезпечення ефективного та оперативного керування рятувальними  роботами та рятування населення під час гасіння пожеж та ліквідацію надзвичайних ситуацій (подій).

З метою запобігання надзвичайних ситуацій у Кремінському районі, керуючись ст. 119 Конституції України, Законом України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», ст. 6, ст. 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

         1. Передати 21 Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій  України в Луганській області на відповідальне зберігання з правом користування радіостанцію у кількості 1 штука на суму 5900,00 грн. (п’ять тисяч дев’ятсот гривень 00 коп.), антену до радіостанції у кількості 1 штука на суму 1400,00 грн. (одна тисяча чотириста гривень 00 коп.) та портативні радіостанції у кількості 4 штуки на суму 4700,00 грн. (чотири тисячі сімсот гривень 00 коп.), про що укласти відповідну угоду.

 

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на головного бухгалтера - начальника відділу фінансово - господарського забезпечення Назарько С.Л.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                Н.В. Чехута